02.12.2022 Dziś imieniny Balbiny, Ksawerego, Pauliny


Nastolatka z marzeniem o szczupłym cielePosty:
1

Cześć,

Jestem tutaj nowa i jeszcze nie zabardzo się orientuję na tej stronie. Słyszałam, że dzięki tej stronie kilku osobom udało się zrzucić zbędne kilogramy, więc postanowiłam, że też spróbuję.

 

Mam 15 lat, 168 cm i ważę  59 kg.

Moja waga jest prawidłowa, ale i tak wszyscy wokoło mówią, że jestem gruba. Bardzo źle się z tym czuję.

Zbliżają się wakację i postanowiłam, że wykorzystam ten czas na spełnienie swoich marzeń.

 Proszę Was o jakieś rady, które pomogą mi jak najszybciej zgubić 9 kg w 2 miesiące i pomogą wymodelować sylwetkę. 

Proszę pomóżcie...


---------------------
Reklama - czytaj dalej poniżejnie związana/y ze służbą zdrowia

Komentarze

Posty:
1
nie związana/y ze służbą zdrowia

A więc tak, jestem nowy, ale coś Ci powiem... Przy twojej wadze nie możliwe jest schudnięcie 9kg w 2 mies... Ja leciałem 5kg na miesiąc ale pilnowałem się z dietą do 800kcal i biegi 6 razy w tygodniu po 10km więc to była katorga... Ja miałem swoją motywacją. Normalny człowiek sam się wykańcza żyjąc na 800kcal nie mowiąc już o biegach 10km przy wadze 80kg, gdzie zapotrzebowanie wynosiło ponad 4000kcal.

 

Dietę sobierałem sam bo znałem swoje warunki, słabości i możliwośi... Ale prawda jest taka, że żeby spaść 10kg w 2 mies, nieświadomie przygotowywałem się do tego przez jakieś 3-4 lata. Więc jestem pewien, że tak bez przygotowania nie dasz rady zejść tyle kg w takim czasie, biorąc pod uwagę twoją wagę która skutecznie ogranicza efektywność ćwiczeń. (Jest ona w normie). Albo dojdziesz do wniosku, że jednak z Tobą nie jest tak źle, albo ogranizm sam odmówi ci posłuszeństwa. Zaczną się wymioty, bóle i zawroty głowy. Będziesz chciała trenować a nie dasz rady... Jest jeszcze możliwość całkowitego ograniczenia jedzenia (tzw. anoreksja) ale nawet jak uda ci się w jakiś sposób zejść tye kilo w tak krótkim czasie bez ćwiczeń, to potem przybierzesz 15kg... Bo ogranizm zacznie odkładać tłuszcz zaniast spalać, bo będzie wiedział, że za jakiś czas nie dostanie znowu jedzenia. W efekcie wpadniesz w depresję, gdyż będziesz tyła i nie miała sił na nic, a będziesz miała dość głodowania...

 

Jak chcesz coś zejść te 9Kg, choć to stanowczo za dużo.... Zacznij biegać. A jak już twierdzisz, że masz "duży" brzuch polecam Aerobiczną 6 Weidera. 42dniowy instruktarz masz na Youtube. W półtora miesiąca bedziesz mieć brzuszek jak modelka ;)


Na ten temat:


Wiedza użytkowników:

badania (64)
choroby (416)
ćwiczenia (13)
diety (50)
intymnie (61)
leczenie (117)
lekarze (9)
leki (64)
operacje (10)
placówki (10)
porady (409)
prośby (1)
przepisy (58)
urazy (18)
wypadki (32)
zabiegi (36)
Realizacja stronki: openBIT