15.07.2024 Dziś imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza


TyciePosty:
2

Mam pytanie co jest u mnie przyczyną tycia??. Od dwóch tygodni jestem na diecie 1000 kcal, codziennie rano biegam 30 min, 3 razy w tygodniu chodż na ćwiczenie (step, pilates), wieczorami 30 min spacer. Na wage wchodze bardzo rzadko, ale właśnie dzisiaj to zrobiłam i jakież moje zdziwienie przytyłam 2 kg czegho nie czuje po rzeczach. Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego?. Dodam iż przed dietą 1000 kcal stodowałam Dunkana przez 1 miesiąc. Niestety bez znacznych rezultatów dlatego też zmieniłam. Z góry dziekuje i pozdrawiam.


---------------------
Reklama - czytaj dalej poniżejnie związana/y ze służbą zdrowia

Komentarze

Posty:
165
nie związana/y ze służbą zdrowia

hej, ciekawy przypadek  :) Musisz poczekac na porade pan dietetyczek. A na ta wage to weszlas rano i po odwiedzeniu ubikacji ? ;) Moze wcale nie przytyla ;)

Ciaza jako opcja odpada, he ?

Posty:
2
nie związana/y ze służbą zdrowia

Zawsze waże się rano i ciąża na pewno odpada.

Posty:
85
nie związana/y ze służbą zdrowia

moze to po prosytu masa miesniowa skoro tak instnsywnie ćwiczysz?? moze zrób skład ciała i porównuj - czy spada ci tkanka tłuszczowa, a rosnie mięsniowa.

Czasami też wzrost wagi wystepuje w wyniku tego ze organizm zaczyna sie adaptować do regularnego odżywianai sie. Na pewnie nie zniechęcaj się, cierpliwość i praca przyniosą efekty:):) Powodzenia!!

Posty:
137
0

Kornela, ja też bym sobie zrobiła takie badanie. Wiesz może gdzie można zmierzyć poziom tkanki tłuszczowej?

Posty:
109
Nie jestem związany z branżą medyczną

Hmm, w większych aptekach za 2 zł możesz sobie zmierzyć tk tluszczową, w takim automacie do pomiaru:) Ja mierzyłam i wyszło mi dużo za dużo:(

Posty:
4
nie związana/y ze służbą zdrowia

Ja natomiast w pierwszych tygoniu zgubiłam 1,5 kilo, obecnie jestem w 3 tygodniu diety a waga nadal stoi. Jedyne wahania to 0,5kg -/+. I z pewnością nie jest to tkanka mięśniowa.

Posty:
5
nie związana/y ze służbą zdrowia

agnieszka

ja mialam podobna sytuacje...zaczelam od dukana..po miesiacu czułam ze zamiast chudnac to puchne...zatrzymywala mi sie woda w organizmie...podobno nie jest to dieta dla osob z problami tarczycowymi. ja mam guzka niby z krwi wyniki w normie chociaz po tej diecie wskaznik tsh podniosł mi sie z 2.01 do 3.09...diete przerwalam no i narazie jem wszystko po trochu bez tlustych potraw i slodyczy i cos chyba pomału rusza. no i pije herbaty moczopedne bo po zmierzeniu wody i tluszczu w organizmie wyszlo mi 7 kg wody za duzo!takze po 1 zrob badanie tsh (17 zł w laboratorium).po drugie warto zrobic pomiar tkanki tluszczowej i wodnej w  organ. a co jesli chodzi o tabletki antykoncepcyjne?bierzesz? a jak sie czujesz w ubraniach ze tyjesz tak jak widac to na wadze czy ze spadły centymetry?


Na ten temat:


Wiedza użytkowników:

badania (64)
choroby (416)
ćwiczenia (13)
diety (50)
intymnie (61)
leczenie (117)
lekarze (9)
leki (64)
operacje (10)
placówki (10)
porady (409)
prośby (1)
przepisy (58)
urazy (18)
wypadki (32)
zabiegi (36)
Realizacja stronki: openBIT