15.07.2024 Dziś imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza


OdchodzaniePosty:
1

Witam 

mam 15 lat, 190 cm wzrostu i ważę 98 kg. Wiem że to jest za dużo. Chciałebym zrzucić trochę kilogramów(tak z 10-15) i popracować nad swoją kondycją i mięśniami , bo na razie to jest jedno wielkie zero. Proszę pomóżcie mi!

Dodam, że jem niereguralnie, zdarza mi się podjadać między posiłkami, jem bardzo zróżnicowane posiłki. 


---------------------
Reklama - czytaj dalej poniżejnie związana/y ze służbą zdrowia

Komentarze

Posty:
7
nie związana/y ze służbą zdrowia

A skąd taki pomysł że to za dużo? Brałes pod uwage kobiece wskaźniki? chcesz mieć 190/ 60?. Mój przyjaciel ma 196 cm i waży 110 kg. Nawet tego po nim nie widać. Jedyna różnica miedzy wami to to, że on ma 30 lat, a Ty 15. Jesli masz za dużo tłuszczu to zacznij ćwiczyć, a nie stosować jakieś diety. Zamień ten tłuszcz na mięśnie. Jeśli to zrobisz, zapewne okaże się ze ważysz 100. i tak ma być.

Posty:
1
nie związana/y ze służbą zdrowia

Cześć,

mam 22 lata, 173 cm wzrostu i ważę 77,5 kg. Jest to zdecydowanie dużo za dużo. Stosuję szósty dzień dietę redukcyjną 1200 kcal i zgubiłam 1,5 kg (ważyłam 79 kg). Staram się dużo pić. NIestety nie ćwiczę, ciężko jest mi dobrać odpowiedni program dla siebie, mam raczej słabą kondycję, bardzo szybko męczę się podczas biegania, którego nie lubię. Poradźcie mi proszę co mogę zrobić, aby efekty mojego odchudzania były długotrwałe i widoczne, chciałabym ważyć 58-60 kg. Stosowałam już tę dietę, ale wówczas ważyłam mniej, schudłam 8 kg w 2 tygodnie, ważyłam 62 kg i czułam się bardzo dobrze, efekt utrzymał się długo, niestety powróciłam do bardzo złych nawyków żywieniowych. Teraz czuję się fatalnie w swoim ciele i mam dużą motywację, aby nad sobą pracować. Dodam, bo być może jest to istotne, że nie palę, ale biorę tabletki antykoncepcyjne z małą zawartością hormonów, ale jednak..Zastanawim się czy pigułki mogą wpływać negatywnie na proces chudnięcia oraz jaka jest zależność pomiędzy odchudzaniem, a zażywaniem takich medykamentów. Ile tak naprawdę powinnam ważyć? Największy problem mam z brzuchem, biodrami oraz udami- czy są jakieś szczególnie polecane ćwiczenia na te partie ciała? Jeśli tak, to ile i jak często powinnam takich ćwiczeń wykonywać? Mam nadzieję, że mi pomożecie, bo przez mój wygląd moja samoocena spadła dość mocno, ale nie jestem obsesyjną maniaczką "chudości", chcę po prostu dobrze wyglądać dla siebie samej i fajnie się czuć.


Na ten temat:


Wiedza użytkowników:

badania (64)
choroby (416)
ćwiczenia (13)
diety (50)
intymnie (61)
leczenie (117)
lekarze (9)
leki (64)
operacje (10)
placówki (10)
porady (409)
prośby (1)
przepisy (58)
urazy (18)
wypadki (32)
zabiegi (36)
Realizacja stronki: openBIT