07.12.2021 Dziś imieniny Agaty, Dalii, Sobiesława


Jaki przytrafił się Wam uraz ? Przybliżmy swoje przypadkiPosty:
36
Opiszmy swoje urazy, będzie łatwiej nam dyskutować w innych tematach i wymieniać się doświadczeniami. Grupa ta powinna służyć wszystkim użytkownikom w dzielenie się wiedzą na temat przebytych kontuzji, urazów i w następstwie leczenia i rehabilitacji. Myślę, że wspólna wymiana doświadczeń będzie bardzo pomocna.

---------------------
Reklama - czytaj dalej poniżej0

Komentarze

Posty:
27
Nie jestem związany z branżą medyczną
Przeszedłem kilka razy skręcenie kostki a raz złamałem rękę. W sumie, to nie pamiętam żadnej większej rehabilitacji. Oczywiście dość długo musiałem przebywać w usztywnieniu, szczególnie usztywnienie ręki było bardzo niewygodne i niekomfortowe. Skręcenia kostki trwało dużo krócej, bo gips na ręce miałem chyba 4 lub 6 tygodni. Niestety dokładnie już nie pamiętam, bo było to dość dawno. Może mój wpis jest mało pomocny, ale zawsze to jakiś początek ;)
Posty:
15
Nie jestem związany z branżą medyczną
Ja prawdopodobnie mam zespół cieśni nadgarstka, ale ostatnio mam co do tego wątpliwości. Kilka lat temu przeszedłem fizykoterapię, która miała mi ten problem rozwiązać. Około 10 dni chodziłem na zabiegi z laserem i jakimś urządzeniem elektromagnetycznym (wkładałem nadgarstek w taki okrąg, który emitował jakieś pole. Może jakiś fachowiec wypowie się na temat tego urządzenia). W sumie to mi pomogło, ale nie uzyskałem komfortu. Okolice nadgarstka wciąż mi drętwieją, trochę sztywnieją, gdy pracuje na komputerze pobolewa mnie ręka. Ostatnio jedna Pani doktor powiedziała mi, że prawdopodobnie nie mam zespołu cieśni nadgarstka, ale jakieś uszkodzenia ścięgien.
Posty:
36
0
Dziękuje za pierwsze wpisy i czekamy na kolejne :)
Posty:
165
nie związana/y ze służbą zdrowia

Uraz mi się nie przytrafił, ale postanowiłem opisać zabieg, który przeszedłem kilka lat temu.
http://ochoroba.pl/2087-zabieg-na-skrzywiona-przegrode-nosowa-czesc-i-przed-zabiegiem
Zachęcam do lektury :)

Posty:
44
0

Ja miałem 4 razy rozciętą głowę (na szczęście nie pozostawiło to śladu na mojej psychice) - szycie , dziura w nodze - szycie, zerwanie torebki stawowej - gips, wybite palce - nieskończona ilość razy.
Poważniejsze urazy - brak


Na ten temat:


Wiedza użytkowników:

badania (64)
choroby (416)
ćwiczenia (13)
diety (50)
intymnie (61)
leczenie (117)
lekarze (9)
leki (64)
operacje (10)
placówki (10)
porady (409)
prośby (1)
przepisy (58)
urazy (18)
wypadki (32)
zabiegi (36)
Realizacja stronki: openBIT