16.07.2024 Dziś imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli


Jak mogę przytyć?Posty:
1

Witam :) Za miesiąc skończę 17 lat, mam 160 cm wzrostu i ważę jedynie 38 kg... ;/ Jestem baaardzo szczupła, ciężko jest mi zapanować nad własną wagą. Jeśli już uda mi się przytyć do jakiś 41 kg to niezwykle trudno jest mi tą wagę utrzymać. Bardzo, bardzo chciałabym przytyć chociaż do tych 45 kg chociażby po to, żeby czuć się lepiej we własnym ciele... Jak przytyć i utrzymać wagę? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam :*


---------------------
Reklama - czytaj dalej poniżejnie związana/y ze służbą zdrowia

Komentarze

Posty:
2
związana/y ze służbą zdrowia

Witaj,mam ten sam problem co Ty !!!

Mam 22 lata i mam tylko 151cm wzrostu,moja waga 2 lata temu była niższa od Twojej,ważyłam 34kg,po wizycie u lekarza od razu zaczęłam leczenie,najpierw zaczęłam pić drinki,który 1 miał 700 kalorii,taki piłam 1 dziennie,nie pomogły,dali pózniej,tóre miały 900 kalorii,również nie pomogły,dostawałam zastrzyki, 1 na tydzień,po tych zastrzykach udało mi sie przytyc do 40kg,teraz ważę jedyne 42 kg,od zeszłego roku nic nie przytyłam,waga mi skacze z 40 na 42 kg. Wiem jak się czyjesz we własnej skórze bo ja czuję się tak samo. Głowa do góry,lepiej ważyć za mało niż mieć 20kg nadwagi,przyjdzie na nas czas kiedy będziemy jeszcze płakać że chcemy byc szczupłe :) 

Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!! :)

Posty:
1
nie związana/y ze służbą zdrowia

Hej,możesz mi udzelić informacji gdzie mozna dostac takie zastrzyki? CZy jest to mozliwe gdzieś w Warszawie? Obecnie tez cieprpie na niedowage i nic mi nie pomaga.Stosuje rozne diety,drinki tez nie pomagają.Również czuje sie z tym tragicznie i wiem ze musze wybrac sie do lekarza.Tylko nie zabardzo wiem kto jest mi w stanie pomoc.Byłabym ogromnie wdzieczna za pomoc;)

Pozdrawiam;)


Na ten temat:


Wiedza użytkowników:

badania (64)
choroby (416)
ćwiczenia (13)
diety (50)
intymnie (61)
leczenie (117)
lekarze (9)
leki (64)
operacje (10)
placówki (10)
porady (409)
prośby (1)
przepisy (58)
urazy (18)
wypadki (32)
zabiegi (36)
Realizacja stronki: openBIT