Remifemin - pomocny w menopauzie, nie zawiera hormonów | Ochoroba.pl
31.05.2020 Dziś imieniny Anieli, Feliksa, Kamili

Wiedza użytkowników: leki

Remifemin - pomocny w menopauzie, nie zawiera hormonów

avatar
Autor:
Wiek:
--- lat
Miasto:
Płeć:
0
Jestem:
związana/y ze służbą zdrowia
image

 

Menopauza ? jeśli nie HTZ to co?  Przez wiele lat problemy związane z występowaniem menopauzy nie występowały w świadomości społecznej, jako że średnia długość życia kobiet w krajach europejskich do XX wieku rzadko przekraczała czterdzieści kilka lat. Obecnie w związku z polepszającymi się warunkami życia i opieki zdrowotnej kobiety na świecie dożywają około 80 lat. Na przestrzeni ostatnich 150 lat przeciętna długość życia kobiet w krajach cywilizowanych wydłużyła się o ok. 30 lat. Obecnie aż 1/3 życia kobiety, w tym kilkanaście lat aktywnej pracy zawodowej, przypada na okres okołomenopazuzalny i postmenopauzalny. Podążając za potrzebami kobiet, współczesna medycyna oferuje wiele sposobów radzenia sobie z ich problemami. Remifemin? jest znany na świecie od wielu lat. Stworzony został z myślą o kobietach, które nie mogą lub nie chcą stosować terapii hormonalnej, gdyż NIE ZAWIERA hormonów, a mimo to zmniejsza dolegliwości okresu menopauzy takie jak:

  • uderzenia gorąca
  • nadmierne pocenie się
  • zaburzenia snu
  • uczucie napięcia nerwowego i niepokoju

To co wyróżnia Remifemin? spośród innych preparatów łagodzących dolegliwości menopauzy to skład leku oraz największa ilość badań potwierdzających jego skuteczność i bezpieczeństwo. Więcej informacji o menopauzie oraz leku Remifemin można znaleźć na stronie produktu, gdzie można również zamówić bezpłatny poradnik o menopauzie i zadać pytanie lekarzowi.  Remifemin? zawiera standaryzowany ekstrakt z korzenia Cimicifuga racemosa, który jest najlepiej przebadanym wyciągiem roślinnym stosowanym w leczeniu objawów menopauzy. Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania wyciągu z Cimicifuga racemosa w celu zmniejszenia dolegliwości okresu menopauzy zostały potwierdzone przez Światową Organizację Zdrowia w 2002 roku. Substancje aktywne zawarte w wyciągu z Cimicifuga racemosae to nie fitoestrogeny, lecz substancje działające na ośrodkowy układ nerwowy oraz wykazujące działanie selektywnych modulatorów receptorów estrogenowych fito ? SERM.   

Remifemin jest dostępny w aptekach bez recepty. Cena w aptece ? 30 tabl. ? ok. 31 zł, 60 tabl. ? ok. 52 zł; 100 tabl. ? ok. 78 zł.Na ten temat:


Wiedza użytkowników:

badania (64)
choroby (416)
ćwiczenia (13)
diety (50)
intymnie (61)
leczenie (117)
lekarze (9)
leki (64)
operacje (10)
placówki (10)
porady (409)
prośby (1)
przepisy (58)
urazy (18)
wypadki (32)
zabiegi (36)
Realizacja stronki: openBIT