Wyniki badań labolatoryjnych dostępne przez internet | Ochoroba.pl
22.05.2018 Dziś imieniny Emila, Neleny, Romy

Wiedza użytkowników: badania

Wyniki badań labolatoryjnych dostępne przez internet

avatar
Autor:
Wiek:
--- lat
Miasto:
Płeć:
Jestem:
image
Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA uruchomiły pierwszy w Polsce bezpłatny Serwis zapewniający łatwy i szybki dostęp do wyników badań laboratoryjnych przez Internet.


Serwis INVICTA-online (invicta-online.pl) pozwala Pacjentom na uzyskanie wygodnego dostępu do wyników badań zrealizowanych w Laboratoriach Medycznych INVICTA. Umieszczane są one automatycznie w Serwisie, natychmiast po ich walidacji.

Dzięki INVICTA-online Pacjent:

Oszczędza czas – podstawową zaletą Serwisu jest możliwość uporządkowania i wglądu do dokumentacji medycznej Pacjenta bez konieczności angażowania jego czasu.

Uzyskuje szybki dostęp do archiwum swoich badań z każdego miejsca, w którym posiada dostęp do Internetu. Jest to szczególnie istotne dla pewnych grup Pacjentów, których leczenie oraz dawka przyjmowanych leków zależą bezpośrednio od wyników badań laboratoryjnych.

W dowolnym momencie może wyświetlić archiwalne badania, korzystając z dostępu do Internetu – szukanie przez Pacjentów wyników badań sprzed lat pośród innych ważnych dokumentów przestanie być problemem. Dzięki wbudowanej wyszukiwarce w równie szybki i prosty sposób użytkownik konta jest w stanie odnaleźć interesujący go dokument lub wynik badania sprzed miesięcy, poświęcając na to zaledwie kilka sekund.

Nie musi martwić się, że wydrukowane wyniki badań zgubią się pośród innych ważnych dokumentów – INVICTA-online eliminuje niebezpieczeństwo zgubienia przez Pacjenta ważnych dokumentów, które są niezbędne do postawienia prawidłowej diagnozy lub też kontynuowania procesu leczenia.

Serwis INVICTA-online daje również możliwość:

dodawania notatek do poszczególnych badań – do każdego dowolnego dokumentu w Serwisie można wykonać własną notatkę, zapisując istotne dla siebie informacje.

szybkiego wysłania dowolnego badania e-mailem bezpośrednio z serwisu INVICTA-online, np. do lekarza prowadzącego przed planowaną wizytą. 

zakładania konta w Serwisie.

Aby skorzystać z nieograniczonego i bezpłatnego dostępu do Serwisu INVICTA-online, należy wykonać trzy proste czynności.

KROK 1: Skorzystać z jednej z usług Kliniki INVICTA
KROK 2: Aktywować Konto w Rejestracji Pacjenta
KROK 3: Odwiedzić stronę invicta-online.pl i korzystać z Serwisu bez ograniczeń
 
 
 
Materiał nadeslany przez Personal PR Sp. z o. o.


Na ten temat:


Wiedza użytkowników:

badania (64)
choroby (416)
ćwiczenia (13)
diety (50)
intymnie (61)
leczenie (117)
lekarze (9)
leki (64)
operacje (10)
placówki (10)
porady (409)
prośby (1)
przepisy (58)
urazy (18)
wypadki (32)
zabiegi (36)
Realizacja stronki: openBIT