Psychoterapia w Warszawie | Ochoroba.pl
25.05.2024 Dziś imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny


Psychoterapia w Warszawie

 

psychoterapia WarszawaMieszkańcy Warszawy żyją w stresie i napięciu, co dla wielu osób jest źródłem problemów w relacjach z ich otoczeniem, kłopotów w pracy, domu czy w związku. Jak sobie z tym poradzić?

Odpowiedź jest prosta - należy skorzystać z pomocy specjalisty. W Warszawie można znaleźć certyfikowanego psychoterapeutę, który wspomoże wysłucha i doradzi jak radzić sobie w trudnych emocjonalnie sytuacjach. Akademia Psychoterapii i Rozwoju Saska to poradnia gdzie znaleźć można profesjonalną pomoc i wsparcie doświadczonych terapeutów.

Osobom, które zgłaszają się do Akademii pomaga zespół kompetentnych psychologów i terapeutów. Zatem jeśli Twoje kłopoty przerastają Cię, a relacje z innymi ludźmi są niesatysfakcjonujące, to psychoterapia w ramach Akademii Saskiej może okazać się słusznym wyborem.

Spotkania terapeutyczne są prowadzone w komfortowej atmosferze wzajemnego zrozumienia i szacunku. Warto dodać, że profesjonalna psychoterapia to metoda leczenia, której dobroczynne skutki zostały po wielokroć potwierdzone poprzez wyniki różnych badań naukowych.

W Akademii Saskiej pomoc psychologiczną uzyskają nie tylko klienci indywidualni ale również pary czy małżeństwa. Terapię par dzielimy na krótkoterminową, polegającą na podjęciu próby okiełznania konkretnej trudności oraz długoterminową, która skupia się na pogłębieniu obustronnej świadomości partnerów.

Psychoterapia indywidualna i małżeńska to jednak nie całość propozycji. Poradnia psychologiczna Akademii Saskiej organizuje rónież grupy wsparcia w Warszawie. Spotkania w ramach grup wsparcia wspomagają wymienianie doświadczeń oraz uczuć, a także wzajemne wspieranie się w bezpiecznych warunkach.

Akademia Saska znajduje się w malowniczej i dobrze skomunikowanej Saskiej Kępie, dzięki czemu mieszkańcy Warszawy mają dobry dojazd z centrum miasta. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Akademii i zapraszamy na spotkanie z profesjonalnymi psychoterapeutami Akademii.

Zapisy na psychoterapię. Sekretariat Akademia Saska:

tel. kom. 515 666 315,

tel. (22) 672-97-62

ul. Meksykańska 6 lok 12, 03-948 Warszawa

Psychoterapia WarszawaNa ten temat:


Wiedza użytkowników:

badania (64)
choroby (416)
ćwiczenia (13)
diety (50)
intymnie (61)
leczenie (117)
lekarze (9)
leki (64)
operacje (10)
placówki (10)
porady (409)
prośby (1)
przepisy (58)
urazy (18)
wypadki (32)
zabiegi (36)
Realizacja stronki: openBIT