Ruszył konkurs dla pracodawców pt.: "Firma z sercem" | Ochoroba.pl
04.08.2020 Dziś imieniny Dominiki, Dominika, Protazego


Ruszył konkurs dla pracodawców pt.: "Firma z sercem"

30 września rozpoczęła się pierwsza edycja ogólnopolskiego konkursu dla pracodawców pod hasłem ?Firma z sercem". W ramach programu informacyjno-edukacyjnego ?Serce na nowo" konkurs zainicjowany został przez polską firmę farmaceutyczną Adamed.

Warszawa, wrzesień 2008. Konkurs skierowany jest do wszystkich pracodawców, którzy dbają o zdrowie pracowników. Ma podkreślić społeczną odpowiedzialność przedsiębiorców: wychodzących naprzeciw potrzebom pracowników, deklarujących wsparcie aktywności zawodowej osób z chorobami układu krążenia. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na problemy osób z chorobami układu krążenia na rynku pracy.

Ekspertem programu jest prof. dr hab. Zbigniew Gaciong. W akcje zaangażowane są również instytucje, takie jak: Konfederacja Pracodawców Polskich i Instytut Pracy i Spraw Socjalnych

Wytypowani przez kapitułę konkursową na podstawie wypełnionych ankiet pracodawcy otrzymają certyfikaty uprawniające do posługiwania się znakiem ?Firma z sercem", który jest poręczeniem wysokich standardów panujących w firmie. W wyróżnionych firmach zorganizowane zostaną dni bezpłatnych konsultacji kardiologicznych dla pracowników. Wszystkim pracodawcom, którym zależy na promocji zdrowego stylu życia wśród personelu, organizatorzy konkursu zapewnią wsparcie merytoryczne i logistyczne w przygotowaniu szkoleń medycznych, badań i akcji profilaktycznych.

 

Konkurs trwa od 30 września do końca grudnia 2008 r. Listy wyróżnionych przedsiębiorców będą publikowane w serwisie www.sercenanowo.pl oraz w mediach.

Firma z sercem


Na ten temat:


Wiedza użytkowników:

badania (64)
choroby (416)
ćwiczenia (13)
diety (50)
intymnie (61)
leczenie (117)
lekarze (9)
leki (64)
operacje (10)
placówki (10)
porady (409)
prośby (1)
przepisy (58)
urazy (18)
wypadki (32)
zabiegi (36)
Realizacja stronki: openBIT