15.06.2024 Dziś imieniny Jolanty, Lotara, Wita

Wypowiedzi


2009-09-03 10:50:51
Moja siostrzenica jest bardzo nieśmiała i ma problem z nawiązywaniem kontaktów, jest teraz w trakcie poszukiwania pracy i myślę, że ta umiejętność mogłaby się jej bardzo przydać. Słyszałam o kursach komunikacji interpersonalnej i poleciłam jej skorzystanie z nich, ale kiedy zapytała mnie jak taki kurs wygląda nie wiedziałam co odpowiedzieć. A ona nie zdecyduje się na "kota w worku", chciałaby wiedzieć co ją czeka, żeby się mniej stresować. Może są tu osoby, które uczestniczyły w takich kursach i mogłyby powiedzieć na czym polegają?
W temacie:
Na grupie:
2009-09-03 10:39:58
Od dawna mam problem z nieświeżym oddechem, mimo tego że nie mam próchnicy. Jest to bardzo krępujące i chciałabym nareszcie się go pozbyć. Może znacie jakieś skuteczne metody?
W temacie:
Na grupie:
2009-08-19 10:15:09
Mój problem jest bardzo intymny. Od jakiś 3 miesięcy występują u mnie plamienia między kolejnymi okresami. Boję się że mogą byc związane z jakąś chorobą. Wizyta u ginekologa jest dla mnie dużym stresem dlatego traktuję ją jako ostateczność. Chciałabym zapytać Czy powtarzające się upławy muszą oznaczać poważną chorobę?
W temacie:
Na grupie:


Moja wiedza:

Użytkownik nie dodał jeszcze wiedzy


Realizacja stronki: openBIT