16.07.2024 Dziś imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli


Na potencjęPosty:
42

Byliśmy ostatnio z Andrzejkiem na krótkich wakacjach, taki tam weekend nad morzem. Pomyśleliśmy, że trochę odpoczniemy i odświeżymy nasz związek. Ale z tym ostatnim to trochę nam nie wyszło. Andrzej mówi, że czasy już nie te. Ogląda się tyle tych reklam o środkach dopingujących dla panów, ale nie wiem czy to będzie dobre dla mojego Andrzeja, boję się faszerować go tą chemią. Pomyślałam, że może tu znajdę jakąś poradę, może można zadbać o to przez odpowiednią dietę?


---------------------
Reklama - czytaj dalej poniżejnie związana/y ze służbą zdrowia

Komentarze

Posty:
11
nie związana/y ze służbą zdrowia

Jak Andrzej przegląda fora, na które wchodzisz, to się chłop załamie ;)

Posty:
11
nie związana/y ze służbą zdrowia

Krysiu, chyba jesteśmy w podobnym wieku. Mój mąż jest ode mnie trochę starszy . Okazało się, że ma początki miażdżycy, stres w pracy i wiadomo... Po prostu kłopoty z krążeniem. Nie zawsze trzeba zaczynać od preparatów poprawiających kondycję. Lepiej namów męża na porządne badania. Przy okazji może zmieni tryb życia na zdrowszy. Pozdrawiam serdecznie!

Posty:
42
nie związana/y ze służbą zdrowia

Kwiecista, drogie dziecko, jak będziesz tyle lat mężatką, co ja, to sama się przekonasz, że o chłopa trzeba dbać, żeby go utrzymać w dobrym stanie. A tutaj wielu rzeczy można się dowiedzieć, więc korzystam, od czasu do czasu, w dobrej wierze, jak Andrzej jest w pracy.
Marusiu, chyba masz rację, że powinnam go zaciągnąć na badania. Tylko muszę poczekać, aż będzie miał dobry dzień, bo unika lekarzy i przychodni jak ognia.
Krysia70

Posty:
240
dietetyk

Witaj Krysiu,
kłopoty z potencją rzeczywiście mogą być objawem problemów z krążeniem.
Warto udać się do lekarza i sprawdzić przyczynę dolegliwości.
Nie tylko miażdżyca, ale także cukrzyca czy tez nadciśnienie mogą być przyczyną problemu, o którym piszesz.
Być może mąż przyjmuje leki, których ubocznym działaniem jest obniżenie potencji (np. leki obniżające ciśnienie krwi).
Krysiu, jeśli jesteś zainteresowana afrodyzjakami w diecie, skorzystaj z linka:
Afrodyzjaki
Gdyby okazało się, że problem męża wynika z kłopotów ze zdrowiem, napisz proszę jaki mają one charakter, a postaram się dostosować odpowiednie zalecenia dietetyczne.
Pozdrawiam,
Anna Szczygłowska, dietetyk

Posty:
85
nie związana/y ze służbą zdrowia

Spróbuj mu zrobić rosołek z lubczykiem, podobno stary dobry sposób:)

Posty:
178
nie związana/y ze służbą zdrowia

w tv reklamują teraz często specyfik o nazwie penigra
podobno bardzo dobre działanie w tym względzie ma z ziół - buzdyganek

Posty:
44
0

Krysiu,
w błędzie są osoby, które myślą, że preparaty na potencję zawierają syntetyczne składniki o cudownym działaniu. Wszystkie te środki oparte są na wyciągach z surowców roślinnych, dodatkowo wzbogaconych w składniki mineralne i witaminy, o korzystnym wpływie na układ moczowo-płciowy panów.
Żeby przybliżyć Ci zawartość tego typu preparatów wymienię surowce i związki, które mogą znajdować się w ich składzie (w nawiasach podaję nazwy łacińskie, ponieważ producenci często zamieszczają je na opakowaniach):
- owoce palmy sabalowej(Serenoae repens fructus),
- kora śliwy afrykańskiej(Pruni africanae cortex),
- liść pokrzywy(Urticae folium),
- olej z nasion dyni(Cucurbitae peponis oleum),
- liść miłorzębu dwuklapowego(Ginkgo bilobae folium),
- korzeń żeń-szenia syberyjskiegoEleutherococci radix ),
- owoce cytryńca chińskiego(Schisandrae fructus),
- drewno pni i korzeni Muira puama (Ptychopetalii lignum)
- guarana(produkt powstający z nasienia paulinii, Paullinia cupana),
- olej rybi,
- likopen(związek o charakterze przeciwutleniacza zawarty w pomidorach),
- witamina B6,
- cynk.
Większość z tych surowców znajduje zastosowanie w profilaktyce i leczeniu łagodnego rozrostu stercza, które stanowi przyczynę obniżonej sprawności seksualnej wielu panów, głównie po 50 roku życia.
Dlatego również mężczyźni powinni przywiązywać wagę do badań diagnostycznych. Należy zwrócić uwagę na to, że w diagnozie tego schorzenia nie jest niezbędne, budzące przerażenie wielu panów, badanie fizykalne, a zmiany można wykryć poprzez analizę moczu i surowicy krwi.
Dużą popularnością, w radzeniu sobie z tego typu dolegliwościami, cieszy się po prostu liść pokrzywy. Ponieważ nie ma żadnych przeciwwskazań do jego stosowania, możecie wypróbować napary z tego surowca. Polecam także włączenie do diety męża nasion dyni. Pamiętajcie jednak, że zastosowanie się do powyższych wskazówek nie zwalnia z regularnych badań kontrolnych.

Posty:
44
0

A może Andrzej najzwyczajniej w świecie się nie ma ochoty. Nikt o tym nie pomyślał? Może problem nie leży w układzie krwionośnym, diecie. Krysiu może porozmawiaj z nim, może to problem psychologiczny. Może ma problemy w pracy, jest zmęczony. Krysiu zauważyłem też u Ciebie pewną nadopiekuńczość - czytałem twoje wcześniejsze posty. Jeżeli jesteś taka w domu to może takie matkowanie go trochę zniechęca. Ale mogę się mylić :)
Pogadaj z nim najpierw potem zmieniaj mu dietę i prowadź na badania.

Posty:
15
nie związana/y ze służbą zdrowia

Co to znaczy "nie ma ochoty"? Kobieta dba o niego, gotuje, dba o swój wygląd, dba o jego zdrowie... Jak kobieta nie ma ochoty, to zaraz sobie facet inną znajdzie. A Krysia walczy!
Tak trzymać, pani Krysiu!

Posty:
24
nie związana/y ze służbą zdrowia

Krysiu, zrób się dzisiaj na bóstwo, zapal świeczki, przygotuj kolację i działaj. Może nie będzie aż taki oporny w nastrojowym zaciszu Waszego domu.


Na ten temat:


Wiedza użytkowników:

badania (64)
choroby (416)
ćwiczenia (13)
diety (50)
intymnie (61)
leczenie (117)
lekarze (9)
leki (64)
operacje (10)
placówki (10)
porady (409)
prośby (1)
przepisy (58)
urazy (18)
wypadki (32)
zabiegi (36)
Realizacja stronki: openBIT