15.06.2024 Dziś imieniny Jolanty, Lotara, Wita


Bezpłatne porady dietetyków w Ochoroba.plPosty:
36

Witam wszystkich użytkowników zainteresowanych zdrowym odżywianiem, tematyką żywienia w chorobah bądż pragnących stracić na wadze.

Wszystkich Was, zapraszamy do zadawania pytań oraz dyskusji z licencjonowanymi dietetykami serwisu Ochoroba.pl. W ciągu tygodnia, w godzinach 10-16, nasi dietetycy będą aktywnie udzielać się w grupie oraz odpowiadać na pytania wszystkich zainteresowanych.

Pamiętajcie, że rozmowa w grupie Porady dietetyczne ma charakter poglądowy. Szczegółowych zaleceń dotyczących doboru diety w trakcie odchudzania się lub diety w chorobach, powinniście zasięgnąć na naindywidualnych konsultacjach z dietetykami lub specjalistami od żywienia.

 

 


---------------------
Reklama - czytaj dalej poniżej0

Komentarze

Posty:
2
nie związana/y ze służbą zdrowia

Witam chciałabym uzyskac porade dotyczącą odżywiania :)stosowałam diete pierre dukana(ok 4miesiace) na ktorej schudłam 7 kg nie robiłam fazy utrwalającej tylko poprostu zaczełam jec warzywa cały czas. obecnie jem : duzo chudego nabiału który uwielbiam, miesa, dużo ryb, warzywanie jem makaronów słodyczy ryżu chleba i produktów zawierających duża ilosci tłuszczu całkiem ograniczam cukrychciałabym sie dowiedziec czty moge jesc tak cały czas? poniewaz bardzo mi to odpowiada i dobrze sie czuje odzywiając  w ten sposób czy jest to w jakims stopniu niebezpieczne dla mojego organizmu ? oddam ze mam 19 lat i przed dieta warzyłam 57 kg teraz ważę  50kg przy wzroscie 172czekam na odpowiedz :)  

Posty:
1
nie związana/y ze służbą zdrowia

A ja chciała bym się dowiedzieć jednej rzeczy. Otuż: stosuję dietę 1000 kcal. Bardzo mi ona odpowiada, nie czuję się głodna ani słaba. Mam tylko pytanie co do produktów: otuż, czy w tej diecie dozwolone są produkty "z puszki"? Chodzi mi np o ryby w puszkach.


Na ten temat:


Wiedza użytkowników:

badania (64)
choroby (416)
ćwiczenia (13)
diety (50)
intymnie (61)
leczenie (117)
lekarze (9)
leki (64)
operacje (10)
placówki (10)
porady (409)
prośby (1)
przepisy (58)
urazy (18)
wypadki (32)
zabiegi (36)
Realizacja stronki: openBIT